Domain & Hosting

DataHane

2007'de 14 yıllık tecrübemiz ile başlattığımız DataHane girişimimiz, Hosting ve Domain alanında mükemmelliği hedefleyerek hizmetine devam ediyor.

Türkiye'nin ve Dünya'nın en iyileriyle yaptığımız iş ortaklıkları sayesinde mükemmeli hedefleyerek verdiğimiz sunucu hizmeti sorunsuzca devam etmektedir. Bu hizmeti dünya standartlarında sağlamak ise bizim görevimizdir.

Müşterilerimizin 7/24 çalışan, canlı bir yapıdan hizmet alabilmeleri için özenle çalışıyor ve dijitalleşen dünyada internette tüm müşterilerimizin yeri olması için çalışıyoruz.
Dünya'da en hızlı ve güvenilir hizmet veren satın alma kanalları ile yaptığımız iş ortaklıkları ile size Türkiye'nin en iyi domain hizmetini sunuyoruz. Diğer uzantıların yanı sıra tescilli markalarınız için ".com.tr" alan adlarınızı da sizin adınıza başvuru ve satın alma sürecini üstleniyoruz.

Sizin için alan adınızı muhafaza ediyor ve sadece yenileme zamanlarında değil tüm sorularınızda yanınızda oluyoruz.
Üstün özellikleri ile Dünya standartlarında altyapıya sahip datacenterlarda bulunan sunucularımız ile mail hizmeti ihtiyacınıza da karşılıyoruz. Memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

Üst düzey güvenlik önlemleriyle korunan donanım ve yazılım ile mailleriniz daima güvende. Virüs, spam ve saldırı filtreleri ile sizi hep güvende tutuyoruz. Müşterilerimizin beklentilerine göre en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Öne Çıkan Özelliklerimiz

2007'den beri mükemmeli hedefleyerek verdiğimiz Hosting ve Domain hizmeti ile DataHane girişimimizin öne çıkan özellikleri şöyle.

Hızlı Kurulum

2 Saat içinde hosting ve domain kurulumu.

Çeşitli Hosting Paketleri

İhtiyacınıza göre seçebileceğiniz hosting paketleri.

Yönetim Paneli

Alanında lider yönetim paneli uygulamasına erişim.

Mail Yönetimi

Tüm maillerinizi yönetebileceğiniz mail sunucusu hizmeti.

Spam ve Saldırı Filtreleri

Sunucularımızda bulunan üst düzey filtreler ile güvenlik.

Kesintisiz Hizmet

7/24 hizmette olan sunucularımız ile kesintisiz hizmet.

MÜŞTERİLERİMİZ

1992 yılından beri biriktirdiğimiz mutlu müşterilerimizin bir kısmı.