Teknik Servis

Teknik Destek

1993'ten beri TURKGRUP olarak kurumsal müşterilerimize teknik destek sektöründe de çalışmalarımız hızını artırarak devam ediyor.

Yerinde bilgisayar teknik servis hizmeti ile "Bilgi İşlem" sorunlarınızı hızlı ve kalıcı bir o kadar da ekonomik yöntemlerle çözülmesi için çalışıyoruz.

Daha acil ve yerinde müdahale gerektirmeyen durumlarda ise uzaktan yardım yöntemi ile hızlı ve güvenli bağlantılarla problemleri tespit edip en uygun çözümleri geliştiriyoruz. Problemin uzaktan çözülememe durumunda yerinde teknik servisiyle probleminizi çözüyoruz.
Yıllık bakım anlaşmaları ile kurumsal müşterilerimizin tüm bilgisayar, sunucu ve diğer cihazlarının aylık bakımlarını yapıyoruz.

Yerinde kataloglama ile tüm bakım ihtiyacı olan elektronik sistemlerin tespitini, ilerleyen dönemlerde yapılması gereken müdahale ve iyileştirmeleri keşfediyoruz. Bu sayede işlerinizin aksamasına sebep olacak durumları önceden görüyor ve engelliyoruz.
Firmanızın güvende, hızlı ve ihtiyacınıza yönelik bir altyapıya sahip olması gerektiğini biliyor ve bunun için gerekli olan tüm donanım çözümlerini sizin için seçiyor ve kurulumunu yapıyoruz.

Türkiye'nin en büyük distribütörleri ile olan bayi anlaşmalarımız sayesinde daha uygun fiyatlarla geniş ürün gamı içerisinden seçilmiş ürünlerle ihtiyaçlarına en uygun çözümü üretiyoruz.

Öne Çıkan Özelliklerimiz

1993'ten beri yaptığımız yerinde servis anlaşmalarında verdiğimiz taahhütleri yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Verdiğimiz taahhütlerin bir kısmı şöyle.

Anında Müdahale

Anında uzak masaüstü ile müdahale.

Yerinde Müdahale

24 saat içinde yerinde teknik destek müdahalesi.

Cevaplanan Sorular

Teknik Destek ile cevapsız kalan soru bırakmıyoruz.

Aylık Koruyucu Bakım

Ay içerisinde belirlenen tarihlerde yerinde tüm donanım bakımı.

Hızlı Ve Uygun Donanım

İstek ve gereklilik durumlarında uygun donanımsal çözümler.

Sürekli Memnuniyet

Bakım ve teknik destek anlaşması ile sürekli memnuniyet.

MÜŞTERİLERİMİZ

1992 yılından beri biriktirdiğimiz mutlu müşterilerimizin bir kısmı.