Tarihçe

Tarihçe

Ticari hayatımıza 1992 yılı itibari ile Barkod ve Otomasyon sistem kurulumları ile başladık. Zaman içerisinde çalıştığımız firmaların birçok alanda ihtiyaçlarına cevap verebilmek için değişik sektörlerde faaliyetler gösterebilmek için yeni firmalar kurduk.

Son olarak tüm bu alanlardaki faaliyetlerimizi tek bir şirket ismi altında toplama kararı aldık. Böylece tüm bu alanlardaki “Tecrübe ve Birikimimizi” artık TURKGRUP Danışmanlık Teknoloji San. ve Tic. Ltd. Şti. Çatısı altında hizmet vermekten onur duymaktayız.

  • Tüm teknolojik alanlarda hizmet verdiğimiz bilişim sektöründe müşteri odaklı başarılı çalışmalarımız sayesinde bu günlere gelen firmamızın en önemli koludur.
  • Müşterilerimizin tasarım, promosyon, matbu ve matbaa & offset işlerini üstlendiğimiz bu sektörde de hizmetlerimiz aynı kalite anlayışımız ile devam etmektedir.
  • Gıda taşımacılığı alanında kalabalık kurumsal ve perakende dağıtım organizasyonumuz sayesinde sizi bekletmeden, güvenli ve sağlıklı ürünlerle buluşturuyoruz.
  • Tarımsız bir geleceğin olamayacağını bildiğimiz için tamamen organik, sağlıklı ve temizleyici özellikleri birleştiren organik gübre ile artık tarım sektöründe de varız.

TURKGRUP

MUHTEŞEM OLAYLAR

Bizimle daha ileriye sağlam adımlarla ilerleyeceğinizi taahhüt ediyoruz.
Bugüne kadar dokunduğumuzda oluşan güzellikler.

15255
TAMAMLANAN PROJELER
714
MUTLU KULLANICILAR
100
SAĞLANAN İSTİHDAM

MÜŞTERİLERİMİZ

1992 yılından beri biriktirdiğimiz mutlu müşterilerimizin bir kısmı.