Yazılım

RooT Yazılım

2006'den beri tescilli olan RooT Yazılım markamız ile 2002'den beri yazılım sektöründe de çalışmalarımız hızını artırarak devam ediyor.

Firmaların cari takip, ön muhasebe ve iş takiplerini yapabilecekleri bir entegre yazılım olan RooTCEO, iş gücü ve mali yönetimde fire vermemek için bizi tercih eden sektöründe öncü firmaların da kullanımındadır.

Firmalardan olumlu geri dönüşler ve özel istekleri üzerine gelişimine devam eden bu projemiz günden güne büyümekte, daha çok ve daha büyük problemlerin üstesinden gelmektedir.
Web sistemleri ile projelerinizi, sizlere özel hazırlanan tasarımlar ve iş akışları ile 7/24 takip edebileceğiniz şekilde yazılımlar üretiyoruz. Responsive tasarım yaklaşımımız ile her platformda rahatça kullanabileceğiniz bu yazılımlar ile yazılımınız her an yanınızda.

Projelerin tamamlanması sonrası teknik desteğimiz ve geliştirme taleplerinize olan etkili çözümlerimiz ile yanınızda olmaya devam ediyoruz.
İsteğiniz doğrultusunda gösterdiğiniz sorunlara yazılımsal çözümler getirmek için barkod sistemlerinden otomasyon sistemlerine kadar her sektörden cihaza ve ortama yazılım üretiyoruz.

Eksiklerin belirlenmesi, sorunların tespiti, en uygun çözüm yaklaşımı, projelendirme, yazılım üretimi ve ürün kurulumu ile eğitimi süresince talep sahipleri ile sürekli iletişim halinde, sorunsuz ve etkili bir şekilde süreci sonlandırıyoruz.

Öne Çıkan Özelliklerimiz

2002'ten beri yaptığımız projelerdeki taahhütlerimizi yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu projelerdeki ve gelecekte yapacağımız projelerdeki özelliklerin bazıları şöyle.

Uyumlu Tasarım

Farklı çözünürlükteki ekranlarda uyumlu görünen tasarımlarımız.

Kullanışlı Dizayn

UX gözeterek tasarladığımız, kullanım kolaylığı olan dizaynlar.

Güçlü Performans

Az kaynak tüketerek çok verimli çalışan güçlü sitemler.

Güvenli Veriler

Çeşitli güvenlik aşamaları ile korunan sürekli korunan veriler.

Sürekli Destek

Yaşadığınız aksaklıkları gidermek için verilen çözüm destekleri.

Eklenen Yenilikler

İsteğinize, değişen ve gelişen ortamlara göre eklenen yenilikler.

MÜŞTERİLERİMİZ

1992 yılından beri biriktirdiğimiz mutlu müşterilerimizin bir kısmı.